Smart View Analyzer (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: View
id: Lihat

en: Custom
id: Tersuai

en: Fields
id: Bidang isian

en: Cache
id: Tembolokan

en: Relationships
id: Hubungan-hubungan

en: Pager
id: Pembuat halaman
