Smart View Analyzer (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್
