Smart View Analyzer (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: View
oc: Veire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Relationships
oc: Relacions

en: Pager
oc: Paginacion
