Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Actions
ps: چارې

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Cache
ps: پټياد
