Smart View Analyzer (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: View
pt: Mostrar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Fields
pt: Campos

en: Relationships
pt: Relações

en: Pager
pt: Paginador
