Smart View Analyzer (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Pager
sk: Stránkovanie
