Smart View Analyzer (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Actions
vi: Thao tác

en: View
vi: Xem

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Fields
vi: Các trường

en: Relationships
vi: Các quan hệ

en: Pager
vi: Phân trang
