Smart View Analyzer (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ

en: Cache
am: መሸጎጫ
