Smart View Analyzer (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Actions
az: Tədbirlər

en: View
az: Görünüş

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Cache
az: Keş

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: Pager
az: Peycer
