Smart View Analyzer (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Actions
bg: Действия

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Relationships
bg: Приятели
