Smart View Analyzer (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད
