Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Actions
ca: Accions

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Relationships
ca: Relacions

en: Pager
ca: Paginador
