Smart View Analyzer (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Actions
de: Aktionen

en: View
de: Ansicht

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Fields
de: Felder

en: Relationships
de: Beziehungen

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Risk
de: Risiko
