Smart View Analyzer (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Relationships
el: Συσχετίσεις

en: Pager
el: Πλοήγηση
