Smart View Analyzer (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Actions
eo: Agoj

en: View
eo: Vidu

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
