Smart View Analyzer (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: View
eu: Bista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Relationships
eu: Erlazioak
