Smart View Analyzer (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Relationships
fi: Suhteet

en: Pager
fi: Sivutus
