Smart View Analyzer (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Cache
gl: Caché

en: Relationships
gl: Relacións

en: Pager
gl: Paxinador
