Smart View Analyzer (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Actions
he: פעולות

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Cache
he: מטמון

en: Relationships
he: יחסים

en: Pager
he: דפדוף
