Smart View Analyzer (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: View
hi: देखें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Cache
hi: कैश

en: Pager
hi: पेजर
