Smart View Analyzer (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Relationships
hr: Odnosi
