Smart View Analyzer (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Actions
hu: Műveletek

en: View
hu: Megtekintés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Fields
hu: Mezők

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Relationships
hu: Kapcsolatok

en: Pager
hu: Lapozó
