Smart View Analyzer (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: View
is: Skoða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Fields
is: Svæði

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Relationships
is: Tengsl
