Smart View Analyzer (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Actions
it: Azioni

en: View
it: Visualizza

en: Custom
it: Personalizzato

en: Fields
it: Campi

en: Relationships
it: Relazioni

en: Pager
it: Paginazione
