Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Actions
ja: アクション

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Fields
ja: フィールド

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Relationships
ja: リレーションシップ

en: Pager
ja: ページャー
