Smart View Analyzer (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер
