Smart View Analyzer (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Cache
lt: Podėlis

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Pager
lt: Puslapiavimas
