Smart View Analyzer (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Actions
lv: Darbības

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Pager
lv: Šķirklis
