Smart View Analyzer (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: Fields
nl: Velden

en: Relationships
nl: Relaties

en: Pager
nl: Paginering
