Smart View Analyzer (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Relationships
pl: Powiązania

en: Pager
pl: Stronicowanie
