Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Actions
ro: Acțiuni

en: View
ro: Afișează

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Relationships
ro: Relații

en: Pager
ro: Paginator
