Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Actions
ru: Действия

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Fields
ru: Поля

en: Cache
ru: Кэш

en: Relationships
ru: Связи

en: Pager
ru: Постраничный навигатор
