Smart View Analyzer (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: View
sv: Visa

en: Custom
sv: Anpassad

en: Fields
sv: Fält

en: Relationships
sv: Relationer

en: Pager
sv: Paginerare
