Smart View Analyzer (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: View
ta: பார்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Cache
ta: பதுக்ககம்
