Smart View Analyzer (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: View
th: ดู

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Relationships
th: ความสัมพันธ์

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า
