Smart View Analyzer (1.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: Fields
tr: Alanlar

en: Cache
tr: Önbellek

en: Relationships
tr: İlişkiler

en: Pager
tr: Sayfalayıcı
