Smart View Analyzer (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Cache
uk: Кеш

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Risk
uk: Ризик
