Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Projects
de: Projekte

en: Documents
de: Dokumente

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Check updates
de: Auf Aktualisierungen prüfen

en: Bypass access control when accessing views.
de: Zugriffskontrolle beim Zugriff auf Views umgehen.

en: Bypass views access control
de: Views Zugriffskontrolle umgehen
