Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Projects
lv: Projekts

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli
