Smartcat Translation Manager (2.0.6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Projects
uk: Проекти

en: Documents
uk: Документи

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Bypass access control when accessing views.
uk: Пропуск керування доступом при зверненні до видів.

en: Bypass views access control
uk: Пропуск керування доступом видів
