Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Projects
da: Projekter

en: Documents
da: Dokumenter

en: Multilingual
da: Sprog

en: Bypass access control when accessing views.
da: Forbigå adgangskontrol når views tilgås.

en: Bypass views access control
da: Omgå Views' adgangskontrol
