Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Documents
fa: اسناد

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Bypass access control when accessing views.
fa: عدم کنترل دسترسی هنگام دسترسی به نماها.

en: Bypass views access control
fa: عدم کنترل دسترسی به نماها
