Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Projects
fr: Projets

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Bypass access control when accessing views.
fr: Outrepasser le contrôle d'accès lors de l'accès aux vues.

en: Bypass views access control
fr: Outrepasser le contrôle d'accès aux vues
