Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Projects
hu: Projektek

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Bypass access control when accessing views.
hu: Hozzáférés szabályozás kihagyása nézetek elérésekor.

en: Bypass views access control
hu: Nézetek hozzáférés szabályozásának mellőzése
