Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Projects
id: Proyek

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Bypass access control when accessing views.
id: Mengabaikan kontrol akses saat mengakses views.

en: Bypass views access control
id: Mengabaikan kontrol akses views
