Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Documents
ja: ドキュメント

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Bypass access control when accessing views.
ja: ビューへアクセスする際に、アクセス制限を迂回します。

en: Bypass views access control
ja: ビューのアクセスコントロールを無視する
