Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Projects
pt: Projectos

en: Documents
pt: Documentos

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Bypass access control when accessing views.
pt: Contornar o controlo de acesso ao aceder às views.

en: Bypass views access control
pt: Contornar o controlo de acesso às views
