Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Projects
ru: Проекты

en: Documents
ru: Документы

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Bypass access control when accessing views.
ru: Обходить проверку прав при доступе к представлениям.

en: Bypass views access control
ru: Не проверять права доступа к представлениям
