Smartcat Translation Manager (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Projects
tr: Projeler

en: Documents
tr: Belgeler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Dashboard
tr: Pano

en: Bypass access control when accessing views.
tr: Görünümlere erişirken erişim denetimini atla.

en: Bypass views access control
tr: Görünüm erişim denetimini atla
