Smart IP Language Detection (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Country
be: Краіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Location
be: Месцазнаходжанне
